TR /EN

Alkali Çinko Kaplama

Anasayfa / Çinko Kaplama / Alkali Çinko Kaplama

Kategori: Çinko Kaplama

Ürün Kodu: Zn

Metallerin korozyon direncinin arttırılmasında en yaygın olarak kullanılan metal cinsi çinkodur. Tüm dünyadaki çinko tüketiminin %70'i sadece çinko kaplama işlemleri için kullanılmaktadır.

Bir çok farklı sanayi kolu ve sektörün korozyon direnci arttırmada belirlediği uluslar arası standartlar ve şartnamelere tam uygunluk sağlaması açısından; ayrıca proses maliyetlerinin de uygunluğu bakımından çinkonun avantajları saymakla bitmez.

Firmamız bünyesinde mevcut olan elektro-kaplama hattına entegre hizmet veren "Alkali Çinko" kaplama hattımızda, hem uluslar arası sanayi ve çevre koruma standartlarına uygun çinko kaplamalar, hem de müşterinin nihayi ürün görseli beklentisini karşılayan pasivasyon uygulamalarıyla bölgesel ve ulusal bir çok sanayine kuruluşuna halen ürün sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerimizin hiç bir çeşidinde, başta Cr+6 olmak üzere, Avrupa Birliği'nin "Tehlikeli Maddelerin Sınırlandırılması Yönetmeliği" (RoHS) kapsamına giren zararlı element ve bileşikler bulunmamaktadır. Aynı zamanda yaptığımız kaplamalar, farklı sektörlerin kaplama standartlarında tanımladığı kriterlere tam uygunluk gösteren evrensel geçerliliği olan kaplamalar olup, dünyanın her yerine ihraç edilebilecek nihayi ürün sınıfı altında değerlendirliebilmektedir.

Çinko kaplamada çözüm ortağı arıyorsanız, bizi arıyorsunuz demektir!

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top