TR /EN

Üniversite Sanayi İş Birliği

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Üniversite Sanayi İş Birliği

Üniversite Sanayi İş Birliği İçin İlk Adım

Platech ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) bünyesinde faaliyet gösteren Malzeme ve Üretim Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezi (SUMAR) arasında işbirliği protokolü imzalandı.


Endüstriyel çalışmalarımıza daha önce de ilgi ve desteğini göstermiş olan,  SUMAR Merkez Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Ekrem Altuncu, Platech'e yaptığı ziyaret neticesinde hem firmamızın yeni dönem faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı hem de yeni kurulan SUMAR'ın yakın gelecekte üsleneceği "Akademi - Sanayi İş Birliği" çalışmalarına ilişkin vizyonuyla ilgili bizlere aydınlatıcı bilgiler verdi.

Değerli hocamızla yapılan görüşmenin ardından,  SUMAR ve Platech arasında Üniversite ve Sanayi arasındaki iş birliğini arttırmak adına bir protokol anlaşması imzalanarak, gelecekte sürdürülecek çalışmalarla ilgili ilk adım atılmış oldu.

Platech - Kaplamada Yüksek Teknoloji

Platech olarak üretimimizde ve hizmetlerimizde sürdürmekte olduğumuz bilimsel yaklaşım ve uluslar arası kalite odaklı bakış açımızın takdir edilmesi ve kabul görmesi anlamına da gelen bu protokol, gelecekte metal kaplama hizmetlerinde yaşanan teknolojik ve bilimsel gelişmeleri daha yakından takip ederek, iş birliği içinde olduğumuz iş ortaklarımız ve müşterilerimizin giderek artan kalite beklentilerine daha yüksek standartlarda cevap vermemizi sağlayacaktır.

SUMAR'a ve kıymetli hocamız Ekrem Altuncu'ya Platech'e duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyor, siz kıymetli iş ortaklarımız ve müşerilerimiz için her zaman daha iyiyi hedeflediğimizi bir kez daha ifade etmekten memnuniyet duyuyoruz.

İlgili Bağlantılar:

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0212) 444 1 444

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top